~*ReBeLdE 4EvEr*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
~*ReBeLdE 4EvEr*~

~*DoBrOdOsLi Na RbD fOrUm*~
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Stigla buntovnica-zwoncica!

Go down 
5 posters
AuthorMessage
~*Yo creo en las hadas*~
~*Welcome*~
~*Welcome*~
~*Yo creo en las hadas*~


Number of posts : 2
Koliko wolite RBD? :
Stigla buntovnica-zwoncica! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Stigla buntovnica-zwoncica! Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-08

Stigla buntovnica-zwoncica! Empty
PostSubject: Stigla buntovnica-zwoncica!   Stigla buntovnica-zwoncica! Icon_minitimeThu Jan 08, 2009 9:44 am

Ja sam Tea iz Subotice.Na forum me je dovela ~*aNny~My~fAiRy*~!Moje idol je Annie (slicna sam Annie verujem u magiju i vile,emotivna sam,eksplozivna ko ona i to nemogu da kontrolisem,potrebno mi je mnogo ljubavi,a ne zato sto je nemam vec zato sto sam ja takva.Volim svoju porodicu ali to im ne pokazujem jer imam ponos koji necu da pogazim(tu i nisam slicna Annie,ali dobro)I da tvrdoglava sam i razmazena, u nekim trenucima mislim da se svet vrti oko mene.Looda sam sasava,uvek spremna za akciju(dobro,ne bas uvek)Veliki sam fan RBD-a,mnogo mi je tesko sto se razilaze,ali sta sad...Mozda se nekad sastanu u buducnosti,i still belive!He he ja verujem u cuda!Ljubav mog zivota je Christian Chavez!Omiljene pesme su mi u sustini sve od RBD-a!I da ne zaboravim da kazem YO SOY UNA VONDY,YO SOY UNA CHAVERONI I CLARO YO SOY UNA LOS A!Pa eto sad ono bas sve da nepisem,upoznacete me vremenom kao i ja vas,pokusacu da budem redovna.i eto to je to o meni za pocetak...
Back to top Go down
Najveci rbd fan
~*Welcome*~
~*Welcome*~
Najveci rbd fan


Number of posts : 89
Age : 29
Location : SA ANNY U ZEMLJI CUDA
Koliko wolite RBD? :
Stigla buntovnica-zwoncica! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Stigla buntovnica-zwoncica! Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-17

Stigla buntovnica-zwoncica! Empty
PostSubject: Re: Stigla buntovnica-zwoncica!   Stigla buntovnica-zwoncica! Icon_minitimeThu Jan 08, 2009 11:05 am

welcy! i lepo se prowedi na 4umu!
Back to top Go down
http://rbd4ever4um.4umer.com
*Anahi princess *
~*Anahi admin*~
~*Anahi admin*~
*Anahi princess *


Number of posts : 134
Age : 29
Location : sa anny y ponchom*
Koliko wolite RBD? :
Stigla buntovnica-zwoncica! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Stigla buntovnica-zwoncica! Right_bar_bleue

Nesto o wama! : Ja sam exsluziva,kazu da sam mrak,kao filmska diva,ego manijak..
Ja sam exsluziva,glavna premija,obaram sa nogu,to je hemija! ... xD
Registration date : 2008-12-23

Stigla buntovnica-zwoncica! Empty
PostSubject: Re: Stigla buntovnica-zwoncica!   Stigla buntovnica-zwoncica! Icon_minitimeThu Jan 08, 2009 11:07 am

da! welcome! lepo se prowedi na 4umu,i budi redowna! Very Happy
Back to top Go down
*Mia_Princess*
~*Anahi admin*~
~*Anahi admin*~
*Mia_Princess*


Number of posts : 108
Koliko wolite RBD? :
Stigla buntovnica-zwoncica! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Stigla buntovnica-zwoncica! Right_bar_bleue

Nesto o wama! : Pitajte sta vas zanima ! Very Happy
Registration date : 2008-12-15

Stigla buntovnica-zwoncica! Empty
PostSubject: Re: Stigla buntovnica-zwoncica!   Stigla buntovnica-zwoncica! Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 8:15 am

Welcome bb
Back to top Go down
Rbd Opasnica
~*Dulce Admin*~
~*Dulce Admin*~
Rbd Opasnica


Number of posts : 123
Koliko wolite RBD? :
Stigla buntovnica-zwoncica! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Stigla buntovnica-zwoncica! Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-12

Stigla buntovnica-zwoncica! Empty
PostSubject: Re: Stigla buntovnica-zwoncica!   Stigla buntovnica-zwoncica! Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 11:56 am

243rg43iyt 4rtfgrg
Back to top Go down
Sponsored content





Stigla buntovnica-zwoncica! Empty
PostSubject: Re: Stigla buntovnica-zwoncica!   Stigla buntovnica-zwoncica! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Stigla buntovnica-zwoncica!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
~*ReBeLdE 4EvEr*~ :: *Welcome* :: Bienvinda!!!-
Jump to: